ADVALOR kredyty i pożyczki gotówkowe

Agnieszka Lula
Kom. +48/ 668 535 930

Pośrednik kredytowy:
Pożyczki gotówkowe i hipoteczne

 

Ubezpieczenia

  • Ubezpieczenia na życie (w celu zabezpieczenia spłaty rat kredytu jak również zapewnienia ogólnego bezpieczeństwa rodziny)
  • Programy oszczędnościowe (bezpieczna emerytura dla Ciebie lub oszczędzanie dla dzieci)

Dlaczego warto zadbać o ubezpieczenie siebie i rodziny?

Każdego dnia dbamy o siebie i swoją rodzinę, pracujemy, staramy się, aby żyło się nam jak najlepiej. Rzadko myślimy o ryzyku chorób i wypadków, bo nie chcemy wciąż bać się o przyszłość. Nasze życie i zdrowie to najcenniejsze co mamy. Gdy je tracimy, znika stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Naszą codzienność trzeba dostosować do nowej sytuacji.
Dzięki ubezpieczeniom ochronnym zapewniamy sobie wsparcie w każdej sytuacji: w pracy, w domu, podczas wypoczynku, uprawiania sportów. Co złego może się zdarzyć:
Śmierć - w nieszczęśliwym wypadku, w wyniku choroby długiej lub nagłej, z przyczyn naturalnych.
Trwałe inwalidztwo - nagła i niespodziewana utrata zdolności do pracy
Ubezpieczenie pozwala nam żyć bardziej komfortowo ponieważ wiemy, że w razie nieszczęśliwego zdarzenia my lub nasza rodzina otrzyma cenne wsparcie finansowe, tak potrzebne do przetrwania tych najtrudniejszych w życiu chwil. 

Dlaczego warto pomyśleć swojej o emeryturze?

Dlatego właśnie, że od państwa nie otrzymamy niczego. Demografia jest nieubłagana. Społeczeństwo polskie będzie się starzeć, młodych ludzi, od których zależy nasza emerytura będzie procentowo z czasem coraz mniej. A to oznacza tylko jedno, piętrzące się problemy z ewentualną wypłatą naszych emerytur przez ZUS. Z dzisiejszego punktu widzenia nie jest wcale oczywiste, że państwo będzie gwarantować nasze emerytury za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Nie ma zatem wyboru, musimy oszczędzać sami. Inaczej nasza starość będzie wyglądała dużo gorzej niż starość aktualnie będących na emeryturze najbiedniejszych osób. 

A teraz najważniejsze – dlaczego warto właśnie dziś podjąć te ważne decyzje?

Nie warto odkładać tej ważnej, życiowej decyzji o ubezpieczeniu bądź taż oszczędzaniu na dalszą, bliżej nieokreśloną przyszłość… Dlaczego? – ponieważ z każdym rokiem jesteśmy coraz starsi, a to oznacza, że składka będzie dla nas coraz wyższa. A jeśli w międzyczasie okaże się, że cierpimy na jakąś chorobę, nie otrzymamy już żadnego ubezpieczenia. 

 

 

 

zasięg działalności:

Miasto Wrocław, Trzebnica i okolice

 

 

 

powiaty:

wrocławski, trzebnicki, oleśnicki, milicki, wołowski, oławski, średzki, świdnicki, dzierżoniowski

oraz inne powiaty województwa dolnośląskiego – po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym


Kontakt

Ad Valor Agnieszka Lula

tel: 48 668 535 930

e-mail: agnieszka.lula@advalor.pl