AdValor kredyty i pożyczki gotówkowe

Agnieszka Lula
Kom. +48/ 668 535 930

Pośrednik kredytowy:
Pożyczki gotówkowe i hipoteczne

 

Kredyt na dom, mieszkanie i samochód

  • Finansowania zakupu nieruchomości (kredyty hipoteczne na zakup, budowę, remont)
  • Pomoc w uzyskaniu kredytu na lepszych warunkach niż posiadane zobowiązania (kredyty konsolidacyjne i refinansowe)
  • Pozyskiwanie finansowania działalności gospodarczej (kredyty na rozpoczęcie działalności, obrotowe)
  • Pożyczki gotówkowe (na zakup samochodu, na bieżące wydatki)

 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?

Poszukując samodzielnie najkorzystniejszej oferty można popełnić wiele pomyłek, które mogą skutkować odrzuceniem wniosku kredytowego.
Przedstawię w skrócie kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług doradcy finansowego:

1. Minimum wysiłku, maksimum wiedzy
Doradca zna aktualną ofertę banków i towarzystw ubezpieczeniowych, ma do dyspozycji kalkulatory, które pomogą już przy pierwszym spotkaniu na ustalenie wysokości raty kredytu czy składki ubezpieczeniowej. Przygotuje kilka najkorzystniejszych propozycji ze wszystkich ofert dostępnych na rynku, dopasowanych do potrzeb i możliwości klienta.  Ten etap trwa z zwykle od jednego do kilku dni

2. Ocena możliwości klienta
Ponieważ banki podwyższają wymagania wobec osób ubiegających się o kredyty i żądają większego niż kiedyś wkładu własnego, indywidualny klient nie zawsze wie, czy jego dochody pozwolą na uzyskanie kredytu.  Doradca zbada zdolność kredytową zgodnie z wymaganiami różnych banków i na tej podstawie ustali, w których klient ma szansę uzyskać kredyt oraz w jakiej walucie.

3. Zysk bez wydatków
Działalność doradcy jest dla klienta indywidualnego bezpłatna, a nawet może przynieść zysk, gdyż doradca może wynegocjować lepsze warunki niż oferowane bezpośrednio przez bank.

4. Formalności
Doradca pomoże wytłumaczyć sformułowania stosowane przez banki, a także wskazać, co obniża i podwyższa zdolność kredytową. Pomoże wypełnić wniosek kredytowy (do jednego bądź kilku banków równocześnie), skompletować niezbędne dokumenty i złożyć je do banku. Przez cały okres weryfikacji monitoruje sytuację i na bieżąco informuje o postępach w procesowaniu.

5. Długoterminowa pomoc
Doradca nie tylko przeprowadzi przez proces udzielania kredytu, również w trakcie spłaty zadłużenia można liczyć na jego pomoc. Może ułatwić współpracę z bankiem na każdym etapie i np. po kilku latach zaproponować korzystniejsze warunki kredytowania,

W czym mogę pomóc:

  • Dzięki warunkom wynegocjowanym przez pośrednika bank może zrezygnować z pobrania od nas prowizji za udzielenie kredytu, która standardowo wynosi około 4,5%, a także prowizji za wcześniejszą spłatę.
  • Marża banku może być niższa od standardowej, wynoszącej 3-5% kwoty kredytu.
  • Istnieje szansa, że bank nie będzie wymagał ubezpieczenia brakującego wkładu własnego (najczęściej w wysokości 3,5%od brakującej kwoty).

Różnice sięgają wprawdzie zaledwie kilku punktów procentowych, jednak trzeba pamiętać, że przy dużej kwocie kredytu różnica może wynieść nawet kilka tysięcy złotych


 

 

 

zasięg działalności:

Miasto Wrocław, Trzebnica i okolice

 

 

 

powiaty:

wrocławski, trzebnicki, oleśnicki, milicki, wołowski, oławski, średzki, świdnicki, dzierżoniowski

oraz inne powiaty województwa dolnośląskiego – po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym


Kontakt

Ad Valor Agnieszka Lula

tel: 48 668 535 930

e-mail: agnieszka.lula@advalor.pl